KURUMSAL

Hakkımızda

1986 yılından günümüze hizmetlerimiz ve tecrübelerimiz doğrultusunda, Berkoğlu Gümrük Müşavirliği ile dürüstlük ve güven anlayışına dayalı, uzun yıllar sürecek iyi ilişkiler kurarak, verdiği hizmet grafiğinin kalitesini daima yükseltmeyi amaçlayan doğrultuda faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz 2 A Karneli Gümrük Müşaviri, 2 B Karneli Gümrük Müşavir Yardımcısı ve 25 kişilik profesyonel kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şirketimizde tüm Gümrük Başmüdürlüklerine bağlı herhangi bir gümrük idaresi sorumluluğu altında olmak kaydıyla, tüzel kişiler adına yurt dışından gelen ya da yurt dışına gönderilecek olan malların gümrük hattını geçebilmesi için gerekli tüm işlemler yapılmaktadır.

Kuruluşumuz aynı zamanda DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI ile sizlere yeni girişimlerinizde ve değişik alternatifler istediğinizde, işleyiş ve kısıtlamalar hakkında, son yayınlanan tebliğler ve kanunlar çerçevesinde öneriler sunabilmektedir.

Sorumluluğumuzun ve işimize verdiğimiz önem ve ciddiyetin gereği olarak neticeye ulaşmış gümrük işlemi evraklarının herbiri özel arşivimizde 5 yıl boyunca muhafaza edilmekte ve yine müşterilerimize verilen özel numara uygulaması sayesinde mükellef tarafından talep edilmesi halinde arşiv dosyalarına ulaşılması çok kısa sürede gerçekleşmektedir.